نکات عالی در زمینه طراحی باغ گیاهان علفی

گیاهان را می توان در هر کجا که دوست دارید پرورش دهید اما داشتن یک طرح باغ گیاهان آن را جذابتر می کند. اگر یک پرورش دهنده گیاهان تازه کار هستید ، ممکن است در مورد فضای مورد نیاز و گیاهان مناسب برای کاشت سوالاتی داشته باشید. اشتباه نکنید که کلاً از برنامه های طراحی خود صرف نظر کنید زیرا در مورد بسیاری از مواردی که درباره طراحی باغ گیاهان می خوانید گیج شده اید. برای اینکه کارها برای شما ساده تر شود ، می خواهم چند نکته مفید در مورد طراحی باغ گیاهان را به اشتراک بگذارم:

1. می خواهید گیاهان خود را در کجا پرورش دهید؟ – می توانید یک مکان آفتابی ترجیحاً نزدیک آشپزخانه انتخاب کنید. به این ترتیب ، همه چیز برای شما بسیار ساده تر خواهد شد. به عنوان مثال ، می توانید باغ خود را آبیاری کرده و در حین آشپزی نگهداری کنید. اگر مشکل شما فضای محدودی است ، می توانید گیاهان خود را در یک جعبه پرورش دهید. باغ شما می تواند هر آنچه که می خواهید باشد – کاربردی به عنوان یک جعبه دارو یا افسون کننده به عنوان یک افسانه.

2. اندازه مناسب باغ شما مهم است. – می خواهید باغ شما چه اندازه باشد؟ اگر می خواهید نگهداری گیاه بابا آدم فقط از گیاهان خود برای اهداف شخصی استفاده کنید ، نیازی به احداث یک باغ بزرگ ندارید. توصیه من این است که شما فقط گیاهانی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی از آنها مراقبت کنید. با این حال ، اگر می خواهید برخی از محصولات خود را پس از فصل برداشت بفروشید ، باید باغ گیاهان بزرگتری داشته باشید. اندازه باغ شما تا حد زیادی توسط هدف شما در نظر گرفته می شود. آیا می خواهید یک باغ رسمی منحصر به فرد و زیبا داشته باشید یا شاید فقط گیاهانی می خواهید که بتوانید از آنها برای پخت و پز استفاده کنید؟

3. اگر باغ رسمی گیاهان علفی همان چیزی است که به آن فکر می کنید. – به طور کلی ، بسیاری از باغبان ها انتخاب می کنند که یک باغ گیاهان بسیار پایدار داشته باشند. باغ های رسمی اندازه های مختلفی دارند زیرا با دقت طراحی شده اند. محوطه سازی نیز بسته به مفهوم طراحی باغبان متفاوت است. بعضی از باغها به واسطه گیاهانی که برگهای زیادی دارند فراوان است. در بیشتر باغ های رسمی ، مسیرها با آجر یا سنگ فرش شده است. این باغ های رسمی تقریباً همیشه دارای مضامینی با رایحه ها ، رنگ ها ، اشکال و تنوع متفاوت هستند. برخی از باغ های گیاهان دارویی منحصراً برای گیاهان چند ساله ، یکساله یا دوسالانه طراحی شده اند. گروه بندی گیاهان نیز به طور جدی مورد توجه قرار می گیرد.

4- استفاده از گیاهان گیاه آستین پنجره برای باغ خود – اگر می خواهید یک باغ طاقچه پنجره درست کنید ، همچنین باید قالب مناسبی را طراحی کنید تا به باغ شما جلوه زیبایی بیشتری بخشد. از همه مهمتر ، شما باید گلدان های خود را در آستانه پنجره آفتابی و در آنجا گیاهان خود قرار دهید. شما به سادگی می توانید برخی از گیاهان مورد علاقه خود را که می خواهید رشد کنید خریداری کنید ، فقط مطمئن شوید که این گیاهان در کنار هم رشد خوبی داشته باشند. می توانید گیاهان دارویی را برای پخت و پز ، اهداف دارویی یا گلدان بخورید.